ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-862 Szczecin
tel. 501 608 029 e-mail. mariuszsekulski@op.pl
Sprawdź zdawalność

Zapisz się już dziś Sprawdź opinie

Najbliższy kurs 15.07.2024 r godz. 16 30 Zadzwoń 501-608-029 Zapisz się
 • Badania lekarskie, podręcznik, kod dostępu do wszystkich pytań egzaminacyjnych w cenie kursu.
 • Zajęcia prowadzone są nowym autem marki Toyota Yaris model 2017.
 • Oferujemy wygodną płatność ratalną. U nas każdego stać na prawo jazdy.

Witaj w naszej szkole

Witaj w naszej szkole

Nasz ośrodek stawia na wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, aby nauka w naszej szkole była efektywna i zaowocowała zdanym egzaminem państwowym za pierwszym razem! Kurs rozpoczyna się od zajęć teoretycznych, na których przyszli kierowcy zaznajamiają się z zasadami ruchu.
Czytaj więcej

Poradnik kursanta

Poradnik kursanta

Od 2013 roku zmieniły się zasady szkolenia oraz egzaminowania. Na przykład tradycyjne pytania testowe zastąpiono klipami wideo z symulacjami zdarzeń, które lepiej odzwierciedlają sytuacje w ruchu drogowym. Przygotowaliśmy specjalny poradnik dla naszych przyszłych kursantów, dzięki czemu dokładnie poznają swoją drogę do zdobycia prawa jazdy.
Czytaj więcej

3 proste kroki do Twojego sukcesu Sprawdź opinie

Z nami pewnie dojedziesz do celu
- zdobędziesz prawo jazdy

 1. Zapisz się na kurs
 2. Zdobywaj wiedzę pod okiem naszych instruktorów
 3. Zdaj egzamin państwowy - za pierwszym razem

Szkoła nauki jazdy Szczecin

Prawo jazdy w dzisiejszych czasach jest dokumentem, który ma prawie każdy. Fakt ten potwierdza liczba kierowców na polskich drogach. Dla młodych kierowców, którzy decydują się na kurs, wyzwaniem jest wybranie odpowiedniej szkoły, która spełni ich wszystkie oczekiwania. Nasza szkoła nauki jazdy w Szczecinie oferuje kurs nauki jazdy, który kompleksowo przygotuje kandydatów do egzaminu teoretycznego i praktycznego – Nauka Jazdy Prymus zaprasza!


Jak wygląda kurs nauki jazdy Szczecin?

Kurs na prawo jazdy Szczecin obejmuje przygotowanie do egzaminu teoretycznego oraz praktycznego. Kurs teoretyczny odbywa się za pomocą wykładów dotyczących zasad ruchu drogowego, zachowania w ekstremalnych przypadkach czy „zwykłej” znajomości znaków. Warto zaznaczyć, że nauka jazdy na terenie Szczecina w naszej szkole to dostęp do platformy online, gdzie można znaleźć dodatkowe materiały do nauki.


Szkoła nauki jazdy Prymus (Szczecin) – czego oczekujemy przed zapisaniem się na kurs?

W momencie, w którym przyszły kierowca przychodzi do nas, aby odbyć kurs na prawo jazdy w Szczecinie musi spełnić szereg wymagań:

 • Minimalną granicą wiekową od jakiej można przystąpić do egzaminu są 3 miesiące PRZED ukończeniem 18. roku życia. W takim wypadku potrzebna jest również zgoda rodzica lub opiekuna prawnego.
 • Kursant musi posiadać orzeczenie lekarskie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdu. W szkole nauki jazdy Prymus te badania są uwzględnione w cenie kursu.
 • Musi posiadać wypełniony wniosek dotyczący wydania prawa jazdy.
 • Konieczne jest posiadanie dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość oraz obywatelstwo polskie.
 • Zdjęcie.
Powyższe wymagania dotyczą prawa jazdy, które obejmuje kategoria B ze Szczecina. Informujemy Państwa, że powyższe wymagania dotyczą kandydatów z Polski, w przypadku cudzoziemców potrzebne są jeszcze dodatkowe dokumenty.


Co jako szkoła nauki jazdy możemy Państwu zaoferować?

Oferujemy Państwu kompleksowe szkolenie teoretyczne, składające się łącznie z 30 godzin (w tym 4 godzin z ratownikiem medycznym). Kurs nauki jazdy w Szczecinie, jako zajęcia praktyczne, również trwa 30 godzin (w OSK Prymus otrzymasz 32 h). Odbywają się one początkowo na placu manewrowym, a po decyzji instruktora na miejskich drogach lub poza miastem. W naszym zakresie możemy Państwu również zaproponować zdawanie na zasadach jak w WORD, dzięki któremu można we własnym zakresie określić stopień swojego przygotowania. Zapewnimy Państwu również dostęp do elektronicznej bazy pytań przez 90 dni oraz materiałów dydaktycznych takich jak podręcznik do nauki jazdy (SPS).


Ile kosztuje nauka jazdy Szczecin?

Koszt całego szkolenia, łącznie z zajęciami praktycznymi, teoretycznymi oraz egzaminem jest uzależniony od wielu czynników. Kurs podstawowy w całości mogą Państwo nabyć od 3190 zł, natomiast, jeżeli czas nagli, można wybrać ofertę kursu ekspresowego, który kosztuje od 4000 zł. Ponadto kierowcy, którzy potrzebują paru dodatkowych godzin, aby poczuć się pewniej, mogą wykupić u nas dodatkowe szkolenia uzupełniające za dużo niższą cenę.

Prawo jazdy stanowi duże ułatwienie w życiu człowieka, dlatego w dzisiejszych czasach staje się ono wręcz niezbędne. Nie pozostaje nam nic innego jak zachęcić Państwa do skorzystania z proponowanej przez nas oferty nauki jazdy i zwiększyć swoje powodzenie na egzaminie przez kompleksowe przygotowanie, jakie świadczymy.

Wszelkie prawa zastrzeżone dla Nauka Jazdy Prymus - Szkoła nauki jazdy Szczecin 2021
+