ul. Maksymiliana Golisza 25 A (vis a vis WORD) 71-862 Szczecin
tel. 501 608 029 e-mail. mariuszsekulski@op.pl
Sprawdź zdawalność

O szkole - Nauka Jazdy Prymus

Nasz ośrodek stawia na wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Kierownikiem ośrodka jak również wykładowcą zajęć teoretycznych jest Mariusz Sekulski, instruktor nr ZS 0769.

Zapisz się już dziś

Kurs prawa jazdy kategorii B Zapisz się

Właścicielem szkoły Nauka Jazdy Prymus jest Mariusz Sekulski. Siedziba ośrodka znajduje się na ul. Maksymiliana Golisza 25,  71- 682 w Szczecinie (Vis a vis WORD). Nasz ośrodek stawia na wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorską. Do każdego Kursanta podchodzimy indywidualnie i dbamy o to, aby nauka w naszej szkole była efektywna i zaowocowała zdanym egzaminem państwowym.

Kurs rozpoczyna się od zajęć teoretycznych w oparciu o program SPS, na których przyszli kierowcy zaznajamiają się w zasadami ruchu drogowego oraz otrzymują od instruktorów wiele praktycznych porad i wskazówek. Szkolenie odbywa się przy użyciu multimedialnych materiałów pomocniczych, które ułatwiają i zwiększają przyswajanie wiedzy.

Jazdy prowadzimy z wykorzystaniem samochodów  Toyota Yaris. Zajęcia z manewrów odbywają się na naszym placu manewrowym znajdującym się na ulicy Dębogórskiej 19-22. Plac przystosowany jest do wykonywania wszystkich manewrów wymaganych na egzaminie państwowym. Szkolenia w ruchu miejskim obejmują zakresem szczegółowo opracowane trasy, które umożliwiają Kursantom zdobycie wszelkich wymaganych na egzaminie umiejętności praktycznych.

Podczas trwania całego kursu, kładziemy szczególny nacisk na wysoki poziom nauczania zarówno części teoretycznej i praktycznej. Dodatkowo liczy się dla nas to, aby szkolony przez nas Kursant był perfekcyjnie przygotowany nie tylko do egzaminu, ale przede wszystkim do późniejszego samodzielnego prowadzenia samochodu.

Nasi instruktorzy

Mariusz Sekulski – nr ZS 0769. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B. Kierownik Nauki Jazdy Prymus.

Jacek Bartknecht – nr ZS 0808. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Przemysław Burzyński – nr ZS 0998. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Robert Jemielity – nr ZS 0709. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Tadeusz Kaczmarek – nr ZS0013. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Jacek Leśniewski – nr ZS0209. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B. Posiada uprawnienia egzaminatora. Pracował jako egzaminator WORD Szczecin

Andrzej Lipski – nr ZS 0077. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Natalia Mościpan – nr ZS 1135. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Marcin Mysłek – nr ZS 0761.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Robert Plinta – nr ZS 1206.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat.B.

Piotr Pokład – nr ZS 1006.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat.B.

Ewa Wajs – nr ZS 0526.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Tadeusz Zgliczyński – nr ZS 0628.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzanie kursów teoretycznych oraz praktycznych na prawo jazdy kat. B.

Sala szkoleniowa oraz plac manewrowy znajdują się blisko WORD Szczecin. Dzięki temu nie tracą Państwo czasu na dojazdy poruszając się po trasach po których poruszają sie pojazdy egzaminacyjne.

Uzyskanie dostępu do Portalu OSK dla Kursantów

Do korzystania z Portalu OSK dla kursantów Nauki Jazdy Prymus, dostęp nadawany jest przez Ośrodek Szkolenia Kierowców. Po zapisaniu kursanta na szkolenie, automatycznie generowany jest dla Niego dostęp. W przypadku posiadania przez kursanta adresu mailowego wysyłany jest mail z informacją loginem i kodem aktywacyjnym do dokończenia procesu rejestracji.

W przypadku braku adresu mailowego, dane dostępowe drukowane są w Ośrodku Szkolenia Kierowców, który korzysta z Portalu OSK.

Po otrzymaniu danych dostępowych kandydat kończy proces rejestracji na stronie https://www.osk.pwpw.pl/osk/rejestruj. Po zakończeniu procesu rejestracji loguje się na dane login i hasło na stronie https://www.osk.pwpw.pl/.

oszkole3

Nauka Jazdy Prymus